Хмельницьке шосе, 2 / 5-й поверх
Тел: (0432) 66 09 16
E-mail: vopapk@ukr.net

[contact-form-7 id="87" title="Контактна форма 1"]

Засідання президії ЦК Профспілки працівників АПК

                     
      20 – 21 листопада 2019 року у м.Чернігові відбулося виїзне засідання президії ЦК Профспілки працівників АПК.    Про свою роботу у звітному періоді проінформували Голови Полтавської (ХарченкоГ.М.), Сумської (Кривохижа В.О.) та Чернігівської(Ворох В.М.) обласних організацій профспілки працівників АПК.
Обговорили поточний момент та роботу обласних організаційних ланок Профспілки з проведення звітів і виборів у первинних, районних, міських профспілкових організаціях.
Основними найболючішими питаннями, які порушувалися на засіданні президії, були питання щодо відкриття ринку землі та продажу земель сільськогосподарського призначення, а також Трудового кодексу. Було визначено чітку позицію президії з цих питань та призначено відповідальних осіб від Профспілки до складу загальнонаціонального страйкового комітету.
Затвердили модус представництва делегатів на VІІ З’їзд Профспілки працівників АПК, р
озглянули проект Положення «Про Ревізійні комісії Профспілки працівників АПК України», затвердження якого планується на черговому засіданні Центрального комітету, також затверджено  План роботи на 1-ше півріччя 2020 року та вручено Медалі«Заслужений працівник Профспілки працівників агропромислового комплексу» Тарнавському Михайлу Івановичу – голові Львівської обласної організації профспілки працівників АПК та Грибку Віктору Івановичу – голові Рівненської обласної організації профспілки працівників АПК України.

              Члени президії підтримують ГО «Агросоюз» та приймуть участь в акції  протесту, яка відбудеться 4 грудня ц.р.

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua